Videoprohlídka, plánek, dron

  1. VIDEOPROHLÍDKA
    Jde o ideální způsob, jak propagovat nemovitost.. Statistická čísla dokazují, že to funguje. Studie provedená Národní Asociací Realitních Kanceláří odhalila, že 73% majitelů nemovitostí raději inzeruje s realitními kancelářemi, které nabízí videoprohlídky. Bylo prokázáno, že inzeráty s videoprohlídkami mají o 403% více náhledů než inzeráty bez videoprohlídek. Video dokáže divy. Zvládne perfektně představit dané prostory, čímž eliminuje návštěvníky, kteří nemají o nemovitost vážný zájem.. Je mnohem názornější než obrázky nebo textové inzeráty. Ve videu se dá navíc velmi dobře zachytit i atmosféra nejbližšího okolí, které zpravidla kupující zajímá.. Videoprohlídka dokáže vyvolat emoce. A emoce prodávají. 
  2. PLÁNEK
    Plánek - půdorys nemovitosti je nezbytnou součástí prezentace při prodeji. Kvalitním plánkem v inzerátu prozradíme kupujícímu mnohem více informací, než se doví v popisu, či z fotografií. Může si představit , kam dá jaký nábytek, čí bude který pokoj, jestli mu vyhovuje rozdělení místností propojení dveří a na jaké světové strany jsou místnosti nastavené.
  3. NATÁČENÍ DRONEM
    Stačí se posadit doma v obýváku a prohlídka domu a okolí může začít. Dosud spoléhal prodávající pouze na osobní návštěvy potenciálních kupců. Nyní můžeme zájemcům představit nemovitost z ptačí perspektivy. Vynikne tak krajina a v okolí,vidíte sousední stavby a pozemní komunikace. Rovněž si může kupující lépe posoudit technický stav nemovitosti.
Adresa

Mrštíkova 399/2a
Liberec - Liberec III-Jeřáb, , PSČ 460 07

Kontakty

E- mail: info@refinity.cz              
Telefon: +420 775 572 727
Telefon: +420 774 924 008
Telefon: +420 602 448 544

Odkazy

Website