INVESTUJTE S NÁMI

Roční zhodnocení 10%. Bezpečně a snadno.

Proseděli jsme za Vás stovky hodin u internetu, nad zákony, u právníků, exekutorů, insolvenčních správců, u klientů, u investorů, u finančních společností. Investovali jsme za Vás stovky tisíc korun do školení, kurzů, programů a vyhledávání obchodních příležitostí a to všechno Vám chceme předat v podobě zakázek, které již nestačíme sami zpracovávat.

O JAKÉ NEMOVITOSTI SE JEDNÁ?

Obrací se na nás mnoho klientů s nemovitostmi, kteří se dostali do dluhové pasti. Jejich situace jsou individuální. Některým hrozí dražba, jiní vstoupili do insolvence a jiní chtějí svou nemovitost pod cenou prodat, aby mohli v nemovitosti nadále zůstat v pronájmu.

Každopádně pro Vás se tu generují investiční příležitosti. Našemu klientovi pomůžete a sami získáte zajímavý finanční profit.


JAK DOSÁHNETE ROČNÍHO ZHODNOCENÍ 10%?

Snadno. Naši klienti se dostali do situace, kdy jim nejrůznější instituce ukrajují na úrocích z prodlení a na pokutách až 50% z jejich majetku. Pokud zaplatí Vám 10% ročně je to pro ně skutečná pomoc.


CO PRO TO MUSÍTE UDĚLAT VY?

Posláním této stránky není předkládat Vám ke čtení a studiu nejrůznější zákony, daňové povinnosti, stohy informací o tom jak fungují exekutorské úřady, kanceláře insolvenčních správců, nebo dražební společnosti.

Naším cílem je naučit Vás jen to nezbytně nutné, abyste dokázali vydělávat snadno a s radostí zajímavé finanční částky ročně.

Není však nutné, abyste to všechno znali, protože každou zakázku, kterou si u nás vyberete s Vámi budeme řešit krok za krokem a přivedeme Vás k velmi zajímavému zisku.

Je, ale nutné, abyste pochopili princip jak to celé funguje. Z toho důvodu je naší podmínkou, abyste absolvovali náš jednodenní seminář, kde budete seznámeni se základními fakty, zákony a principy, proto, abyste byli schopni se sami rozhodovat a nést zodpovědnost za svou investici.

Až budete připraveni, budeme Vám předkládat investiční nabídky - neboli žádosti klientů, kteří potřebují Vaši pomoc.

POKUD ZVAŽUJETE BEZPEČNÉ INVESTOVÁNÍ DO NEMOVITOSTÍ S NÁMI

VOLEJTE NA ČÍSLO: +420 602 448 544


Adresa

Mrštíkova 399/2a
Liberec - Liberec III-Jeřáb, , PSČ 460 07

Kontakty

E- mail: info@refinity.cz              
Telefon: +420 775 572 727
Telefon: +420 774 924 008
Telefon: +420 602 448 544

Odkazy

Website